Konkurs na organizację wydarzenia studenckiego w ramach FORTHEM

Zachęcamy do zaoferowania swojego pomysłu na 5-dniowe wydarzenie adresowane do studentów konsorcjum w ramach projektu FORTHEM (Fostering Outreach within European Regions, Transnational Higher Education and Mobility).
Zgodnie z założeniami konsorcjum oferty mogą być przygotowane przez pracowników uniwersytetu partnerskiego FORTHEM bądź stowarzyszenie (organizację) studentów i muszą zostać zatwierdzane przez uczelnię macierzystą. Następnie, spośród zgłoszonych ofert, Mobility Mission Board wybierze 10 wydarzeń, które zostaną sfinansowane ze środków projektu.
Zachęcamy do zgłaszania swojego pomysłu na wydarzenie organizowane w Uniwersytecie Opolskim. Eventy powinny zostać zorganizowane w okresie od 1 marca 2021 r. do 28 lutego 2022 r.
Szczegóły konkursu znajdą Państwo tutaj (formularz w wersji edytowalnej).
Wypełnione w języku angielskim formularze wniosków należy przesłać pocztą elektroniczną na adres forthem@uni.opole.pl do godziny 23:59 (czasu lokalnego) w niedzielę 6 września 2020 r.
EU LOGO
EU LOGO
Konkurs na organizację wydarzenia – FORTHEM

Konkurs na organizację wydarzenia – FORTHEM

Ogłaszamy konkurs na organizację 5-dniowego wydarzenia skierowanego do studentów uczelni Konsorcjum FORTHEM (Fostering Outreach within European Regions, Transnational Higher Education and Mobility). Zgodnie z założeniami konsorcjum oferty mogą być przygotowane przez...

Solidarni z Białorusią – stypendium dla studentów z Białorusi

Solidarni z Białorusią – stypendium dla studentów z Białorusi

Drodzy Studenci!   Z radością informujemy, iż na Uniwersytecie Opolskim w ramach programu „Solidarni z Białorusią – studenci” będzie przyznane stypendium dla 3 studentów pierwszego roku studiów. Warunkiem koniecznym zakwalifikowania do programu jest obywatelstwo...