Za nami spotkanie w sprawie uznania wykształcenia

W dniu 22.11.2023r. Zespół ds. Studentów Zagranicznych przeprowadził spotkanie dotyczące procedury uznania wykształcenia uzyskanego za granicą.

W trakcie spotkania studenci i studentki z różnych krajów mieli okazję zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi procedury – uzyskanie uznania wykształcenia krok po kroku, jakie dokumenty są wymagane, oraz jaki wniosek należy złożyć. W trakcie spotkania nasz Zespół rozwiał również inne wątpliwości nowoprzyjętych studentów dotyczące m.in.: tłumaczeń przysięgłych dokumentów oraz wymogu legalizacji/apostille.

Było to kolejne spotkanie z cyklu spotkań integracyjnych realizowanych w ramach działalności Welcome Centre – punktu obsługi cudzoziemców stworzonego w ramach programu Welcome to Poland.