Odbieranie i wysyłanie wiadomości e-mail - tylko za pomocą poczty elektronicznej uczelnianej

Drodzy studenci Uniwersytetu Opolskiego! Prosimy o komunikowanie się z uczelnią – odbieranie i wysyłanie wiadomości e-mail – tylko za pomocą poczty elektronicznej uczelnianej!

To bardzo ważne z kilku powodów.

Każdy z Was ma autoryzowane uniwersyteckie konto pocztowe. To właśnie na to konto – i tylko na to – będą trafiały wszelkie informacje dotyczące sposobu pracy uczelni, zasad studiowania, rygorów, postanowień, zarządzeń władz Uniwersytetu Opolskiego, a także odpowiedzi na każde Wasze pytanie.

Po drugie – każda wiadomość wysyłana przez Was do konkretnej osoby czy jednostki na uczelni właśnie z Waszej poczty uczelnianej będzie dla nas wiarygodna i uwierzytelniona, w przeciwieństwie do tych nadsyłanych do nas z innych, nieznanych nam kont – na takie nie będziemy odpowiadać z przyczyn technicznych.

Prosimy o rygorystyczne stosowanie się do powyższych zaleceń – to bardzo ułatwi nam funkcjonowanie w tych wyjątkowych, trudnych dniach.

Zostańmy w domu i trzymajmy się zdrowo!

 
 

Więcej aktualności

Solidarni z Białorusią – stypendium dla studentów z Białorusi

Solidarni z Białorusią – stypendium dla studentów z Białorusi

Drodzy Studenci!   Z radością informujemy, iż na Uniwersytecie Opolskim w ramach programu „Solidarni z Białorusią – studenci” będzie przyznane stypendium dla 3 studentów pierwszego roku studiów. Warunkiem koniecznym zakwalifikowania do programu jest obywatelstwo...

Urząd do Spraw Cudzoziemców – kolejne rozwiązania

Urząd do Spraw Cudzoziemców – kolejne rozwiązania

Drodzy Studenci!   Rada Ministrów w ramach rozszerzenia tzw. tarczy antykryzysowej przyjęła 7 kwietnia 2020 r. projekt kolejnej ustawy mającej na celu przeciwdziałanie negatywnym skutkom epidemii wirusa SARS-CoV-2. Zakłada on m.in. przedłużenie legalnego pobytu...