27.10.2015 Odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie barteru polsko-ukraińskiego. Osoby chętne do udziału w tym projekcie, jeszcze mogą się zgłosić. Koordynatorem jest Aleksandra Czorny.

Barter powstał z inicjatywy Koła Naukowego Kultury Rosyjskiej UO.

Zapraszamy wszystkich uczących się języka rosyjskiego i ukraińskiego do wzięcia udziału w projekcie barter polsko-ukraiński. Projekt ma na celu naukę i pogłębianie umiejętności językowych.

Czy projekt jest dla Ciebie?

Tak, jeżeli chcesz zacząć (lepiej) mówić po rosyjsku/ukraińsku. Rozmowy są bardzo ważne w nauce języka, a na zajęciach nie zawsze są one interesujące… Tutaj sam decydujesz o czym i jak długo rozmawiasz. Nikt Cię nie ocenia, dlatego bez stresu możesz mówić i nie przejmować się, że powiesz coś źle. Błędy, zostaną poprawione przez native speakerów – czyli studentów z Ukrainy, którzy bardzo dobrze znają rosyjski. Dzięki temu oni też będą mogli popracować nad swoją znajomością języka polskiego.

Jak to działa?

Raz w miesiącu spotykamy się na głównym spotkaniu barteru, gdzie losujemy swojego partnera. Później (do następnego głównego spotkania) sami decydujecie gdzie się spotykacie, co robicie, o czym rozmawiacie i jak długo.

Jak dołączyć do barteru? Wystarczy przyjść na spotkanie.

Masz pytania? Jesteś zainteresowany, a nie pasuje Ci termin?

Koordynator projektu: Aleksandra Czorny III JOT KNKR UO

Facebook: Barter polsko-ukraiński UO, https://www.facebook.com/groups/177480985785900/