Od 1 lutego w 2016 roku w ramach naszego projektu będą dostępne bezpłatne porady prawne!
Każdy uczestnik projektu może skorzystać z usług profesjonalnego doradztwa prawnego naszego specjalisty – Pawła Szewczyka. Jest on adwokatem, specjalizujący się w sporach sądowych i pozasądowych z zakresu prawa karnego, rodzinnego, a także ubezpieczeniowego. Pracownik naukowy i wykładowca akademicki. Absolwenttrzech fakultetów oraz Europejskiej Akademii Dyplomacji. Uczestnik międzynarodowych programów wymiany studenckiej organizowanych przez Uniwersytet Moskiewski i Państwowy Uniwersytet w Sankt Petersburgu. Jako doktorant odbył też staż na Państwowym Uniwersytecie im. A.S. Puszkina w Brześciu. Włada językiem rosyjskim.

Zgłoszenia są przyjmowane w Punkcie Informacyjnym BWI pod adresem ul. Grunwaldzka 31, pok.3 (DS “Kmicic”)