Wydział Lekarcki/ Faculty of Medicine

University of Reims Champagne-Ardenne, Francja/France*

Erasmus code: F REIMS01

http://www.univ-reims.fr

(okres obowiązywania umowy: 2019-2021/agreement duration: 2019-2021)

Kontakt/Contact:

Philippe Gillery, e-mail: philippe.gillery@univ-reims.fr

Hamid Morjani, e-mail: hamid.morjani@univ-reims.fr

*umowa dot. tylko wymiany pracowników/only staff mobility exchange

Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici, Słowacja/Slovakia*

Erasmus code: SK BANSKA01

www.fpv.umb.sk/en/international-cooperation/ects-courses.html

(okres obowiązywania umowy: 2018-2021/agreement duration: 201-2021)

Kontakt/Contact:

PhDr. Katarina Chovancova, e-mail: katarina.chovancova@umb.sk

*umowa dot. tylko wymiany pracowników/only staff mobility exchange

 

Universita degli Studi di Perugia, Włochy/Italy*

Erasmus code: I PERUGIA01

www.unipg.it

(okres obowiązywania umowy: 2014-2020/21/agreement duration: 2014-2020/21)

Kontakt/Contact:

Prof. Francesco Grignani, e-mail: francesco.grignani@unipg.it

*umowa dot. tylko wymiany pracowników oraz studentów na praktyki (SMP)

only staff mobility exchange and student mobility exchange for traineeship (SMP)

 

FORTHEM ALLIANCE – MULTIDISCIPLINARY MULTILATERAL AGREEMENT

Johannes Guthenberg University Mainz, Niemcy/Germany

Erasmus code: D MAINZ01

www.uni-mainz.de

(okres obowiązywania umowy: 2021-2021/agreement duration: 2021-2022)

Kontakt/Contact:

Dr. Birgit Weiss, e-mail: erasmus@international.uni-mainz.de

 

University of Valencia, Hiszpania/Spain

Erasmus code: E VALENCI01

www.uv.es/en

(okres obowiązywania umowy: 2021-2022/agreement duartion: 2021-2022)

Kontakt:

Esteban Sanchis, relaciones.internacionals@uv.es, incoming@uv.es

 

University of Burgundy, Francja/France

Erasmus code: F DIJON01

www.u-bourgogne.fr

(okres obowiązywania umowy: 2021-2022/agreement duartion: 2021-2022)

Kontakt:

Benedicte Fortier, e-mail: cooperation@u-bourgogne.fr, exchange.incoming.students@u-bourgogne.fr

 

University of Palermo, Włochy/Italy

Erasmus code: I PALERMO01

www.unipa.it

(okres obowiązywania umowy: 2021-2022/agreement duartion: 2021-2022)

Kontakt:

Dr. Francesco Paoli Di Giovanni, e-mail: relinter@unipa.it

 

University of Latvia, Łotwa/Latvia

Erasmus code: LV RIGA01

www.lu.lv/en/

(okres obowiązywania umowy: 2021-2022/agreement duartion: 2021-2022)

Kontakt:

Ms. Sintija Maculevica, e-mail: sintija.maculevica@lu.lv

Ivars Pēkainis, email: ivars.pekainis@lu.lv 

 

University of Jyvaskyla, Finlandia/Finland

Erasmus code: SF JYVASKY01

www.jyu.fi

(okres obowiązywania umowy: 2021-2022/agreement duartion: 2021-2022)

Kontakt:

International Office, e-mail: international-office@jyu.fi