logo blue

 

 

 

Znajdujesz się na stronie Uniwersytetu Opolskiego, umiejscowionego na południu Polski. Strona, na której jesteś została stworzona aby ułatwić Ci zaplanowanie, przyjazd, pobyt i pozostanie w Opolu.


Jeżeli jesteś zainteresowany studiowaniem na Uniwersytecie Opolskim znajdziesz na tej stronie informacje, które pomogą Ci przejść przez proces rekrutacji.

Jeśli już studiujesz – zapraszamy Cię do zapoznania się ze stroną i informacjami skierowanymi do wszystkich obecnych i przyszłych studentów. Znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje dotyczące akademików, rozrywki w Opolu, aktualnych wydarzeń oraz miejsc, które warto odwiedzić.

Informacje te możesz znaleźć przeglądając stronę używając menu lub jeśli masz dodatkowe pytania/ uwagi możesz skontaktować się z nami.

Pozdrawiamy, grupa Hello!

Relacje z Chinami / Relations with China

One Belt One Road - wiele szans, wiele możliwości - pod takim hasłem we wtorek 25 kwietnia odbyła się w Opolu konferencja polsko-chińska. Jej głównym organizatorem był Wojewoda Opolski a współorganizatorami Urząd Miasta Opola oraz Politechnika Opolska. Uniwersytet...

read more

Warsztaty międzykulturowe/Intercultural Workshops

Kolejny raz jako organizacja Hello! mieliśmy przyjemność organizować warsztaty międzykulturowe we współpracy z Instytutem Socjologii i Studenckim Kołem Naukowym Socjologów. Tym razem naszymi gośćmi byli uczniowie z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Prudniku....

read more