Masz dość teoretycznych wykładów? Chcesz poznać praktyczną stronę biznesu? Skorzystaj z bezpłatnych warsztatów w ramach prestiżowego, grudniowego cyklu ‪#‎DniOtwartegoBiznesu‬. Aplikuj do 6 listopada!

Dni Otwartego Biznesu w PZU
7 – 11 grudnia 2015 r.

Skorzystaj z wiedzy ekspertów i pokaż się z #najlepszejstrony

Dni Otwartego Biznesu to tygodniowy cykl całodniowych warsztatów prowadzonych przez ekspertów PZU dla studentów uczelni wyższych. Każdy dzień jest poświęcony innej dziedzinie. Poprzez udział w tym wydarzeniu możesz poznać specyfikę pracy w danym obszarze i kulisy jego funkcjonowania w biznesie. Zmierzysz się też z rozwiązaniem realnego case study.

Dzień Obszar biznesowy Wiedza praktyczna
7 grudnia HR Wyzwania dużej organizacji w różnorodnych procesach zarządzania zasobami ludzkimi, w tym rekrutacja, szkolenia, employer branding, budowanie zaangażowania i nie tylko.
8 grudnia Zarządzanie strategiczne i projekty Budowanie strategii organizacji i wdrażanie jej poprzez realizację portfela projektów. Zarządzanie projektami.
9 grudnia Innowacje Projektowanie usług i produktów metodą Design Thinking.
10 grudnia Negocjacje Prowadzenie profesjonalnych negocjacji zakupowych.
11 grudnia Marketing Organizowanie oraz realizacja zewnętrznych kampanii reklamowych i promocyjnych.

Wszyscy uczestnicy otrzymają od nas certyfikaty, a osobom spoza Warszawy pokryjemy koszty dojazdu.

Tutaj możesz zapoznać się z galerią zdjęć z ubiegłorocznych Dni Otwartego Biznesu.

Uczestnikom spoza Warszawy zwracamy koszty dojazdu.
Szczegóły na www.pzu.pl/dni-otwartego-biznesu