4 Międzynarodowe Spotkanie Projektowe zespołów INSTEpp w Opolu

Opole, 4-5.07.2023
WięcejGaleria

W dniach 4-5 lipca 2023 roku w Opolu odbyło się IV Międzynarodowe Spotkanie Projektowe zespołów w ramach projektu KA203 – Partnerstwa Strategiczne (Nr. 2020-1-PL01-KA203-081905) pt: „Innowacyjne kształcenie studentów nauk medycznych i nauk o zdrowiu, wynikające z lepszego dostosowania oferty dydaktycznej w aspekcie potrzeb zdrowotnych kobiet w ciąży i po porodzie (INSTEpp)”.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele z Uniwersytetu Opolskiego, który jest liderem projektu, a także z Uniwersytetu w Kłajpedzie (Litwa) i Uniwersytetu w Kadyks (Hiszpania).

Uniwersytet Opolski reprezentowali:

dr Agata Mroczek – koordynator projektu

dr Antonina Kaczorowska – członkini zespołu projektowego

dr Martyna Kasper-Jędrzejewska – członkini zespołu projektowego

dr Grzegorz Jędrzejewski – członek zespołu projektowego

Daria Gogol – koordynator administracyjny projektu

 

Celem spotkania projektowego było podsumowanie wypracowanych rezultatów pracy intelektualnej.

W programie międzynarodowego spotkania projektowego dokonano przeglądu postępów projektu, wkładu każdego kraju partnerskiego oraz wypracowanych rezultatów pracy intelektualnej.

W trakcie trwania spotkania skupiono się również nad organizacją zbliżającego się wydarzenia – II konferencji – podsumowującej wypracowane rezultaty projektu (wydarzenie organizowane w Opolu w terminie 6-7.07.2023). Omówiono również zrealizowane i planowane prace w ramach 2 i 4 Rezultatu Pracy Intelektualnej projektu przez każdego z partnerów. Poczyniono również ustalenie planu pracy nad 2 Rezultatem pracy (platforma interaktywna).

IV Międzynarodowe Spotkanie projektowe pozwoliło na usystematyzowanie już zrealizowanych działań oraz podjęcie decyzji w sprawie dalszej części trwania projektu.

Więcej postów

Open Days UO 2024

Open Days UO 2024

Dear prospective students, We are pleased to invite you to join our Open Days at the University of Opole in 2024. This is a unique opportunity to receive all necessary information regarding admission, legalization of residence, documents, and more, as well as to ask...

International Students Office at education fair in Uzbekistan

International Students Office at education fair in Uzbekistan

  From 16.04 to 20.04.2024 the representatives of Foreign Students Office have been representing UO while participating in "Education and Career" education fair in Uzbekistan. During the fair our Office has been actively promoting Opole University - numerous...