FORTHEM Summer School: Entrepreneurship and Crowdfunding

forthem

Ogłaszamy rekrutację na krótkoterminową mobilność mieszaną “FORTHEM Summer School: Entrepreneurship and Crowdfunding”, organizowaną przez University of Agder (Norwegia), naszego partnera w ramach Konsorcjum FORTHEM.

Warunkiem przyjęcia wniosku aplikacyjnego jest dostarczenie potwierdzenia od uczelni przyjmującej o zakwalifikowaniu się do udziału w wydarzeniu.

Wniosek wyjazdowy, uzupełniony learning agreement na krótkoterminową mobilność mieszaną, ubezpieczenie oraz zestaw oświadczeń (dostępne w zakładce “wyjazdy studenci” oraz potwierdzenie z uczelni przyjmującej proszę dostarczyć do dnia 21.07.2023r. do p. Darii Gogol z Biura Nauki i Obsługi Projektów.

Kontakt w sprawie: paulina.panic@uni.opole.pl

International Students Office at education fair in Uzbekistan

From 16.04 to 20.04.2024 the representatives of Foreign Students Office have been representing UO while participating in "Education and Career" education fair in Uzbekistan. During the fair our Office has been actively promoting Opole University - numerous...