Konkurs na organizację wydarzenia studenckiego w ramach FORTHEM

Zachęcamy do zaoferowania swojego pomysłu na 5-dniowe wydarzenie adresowane do studentów konsorcjum w ramach projektu FORTHEM. Zgodnie z założeniami konsorcjum oferty mogą być przygotowane przez pracowników uniwersytetu partnerskiego FORTHEM bądź stowarzyszenie (organizację) studentów i muszą zostać zatwierdzane przez ich uczelnię macierzystą.

Jednym z działań w ramach sojuszu jest organizacja wydarzeń organizowanych przez poszczególne uniwersytety konsorcjum dla studentów wszystkich siedmiu uniwersytetów.

Zachęcamy do zgłaszania swojego pomysłu na wydarzenie organizowane w Uniwersytecie Opolskim. Planowane działanie powinno odbyć się w okresie od 1 kwietnia 2020 r. do 31 grudnia 2020 r.

Szczegóły konkursu znajdą Państwo tutaj.

Wypełnione w języku angielskim formularze wniosków należy przesłać pocztą elektroniczną na adres erasmus@uni.opole.pl do godziny 12:00 (czasu lokalnego) w czwartek 28 listopada 2019 r.

EU LOGO

FORTHEM short-term mobility: Life & Vision

Ogłaszamy rekrutację na krótkoterminową mobilność mieszaną “FORTHEM Life & Vision”, organizowaną przez Johannes-Gutenberg Universität Mainz (Niemcy) na University of Agder (Norwegia), naszych partnerów w ramach Sojuszu FORTHEM. Warunkiem przyjęcia wniosku...