Kolejne szkolenie dla pracowników UO

NAWa-Welcome to Poland
Read more

Kolejne szkolenie dla pracowników UO w ramach Welcome to UO

Dział ds. Badań Naukowych i Współpracy z Zagranicą po raz kolejny ma okazję serdecznie zaprosić pracowników Uniwersytetu Opolskiego do udziału w szkoleniu, organizowanego w ramach projektu NAWA pn. Podniesienie kompetencji kadry akademickiej i potencjału instytucji w przyjmowaniu osób z zagranicy – Welcome to Poland.

Kolejne szkolenie pn.: “Równość i różnorodność na uniwersytecie – możliwości i wyzwania”, przeprowadzone zostanie przez dr Marzanną Pogorzelską z Instytutu Filologii Angielskiej, która pełni rolę Pełnomocnika Rektora ds. Równego Traktowania. Celem szkolenia jest nabycie wiedzy i kształtowanie umiejętności i postaw w odniesieniu do kompetencji międzykulturowych.

Szkolenie odbędzie się 30 maja 2019 roku w godzinach 9.30-15.30 w Sali Widowiskowej Studenckiego Centrum Kultury (Opole, Katowicka 95).

Na zakończenie każdy z uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.

Zainteresowanych prosimy o uzupełnienie formularza rejestracyjnego: https://badania.uni.opole.pl/index.php/798746?lang=pl.

Podczas szkolenia przewidziana jest przerwa kawowa oraz lunch – rejestracja jest niezbędna do odpowiedniego przygotowania wydarzenia.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu drogą mailową (hello@uni.opole.pl) bądź telefoniczną (77 452 72 92).

More News

Open Days UO 2024

Open Days UO 2024

Dear prospective students, We are pleased to invite you to join our Open Days at the University of Opole in 2024. This is a unique opportunity to receive all necessary information regarding admission, legalization of residence, documents, and more, as well as to ask...

International Students Office at education fair in Uzbekistan

International Students Office at education fair in Uzbekistan

  From 16.04 to 20.04.2024 the representatives of Foreign Students Office have been representing UO while participating in "Education and Career" education fair in Uzbekistan. During the fair our Office has been actively promoting Opole University - numerous...