Rusza dodatkowa rekrutacja na studia w ramach Programu Erasmus+

 

Drodzy Studenci!

Rusza dodatkowa rekrutacja na wyjazdy na studia w semestrze letnim w ramach Programu Erasmus+.

Studia w ramach Programu Erasmus+ to niepowtarzalna możliwość zdobycia doświadczenia,   nawiązania nowych, międzynarodowych kontaktów,  poznania nowych kultur oraz podniesiania kwalifikacji.

Rekrutacja trwa od 01.10.2018 do 19.10.2018. Jeśli jesteś zainteresowany wyjazdem, skontaktuj się z Koordynatorem Programu Erasmus+ w Twojej jednostce i wypełnij wniosek. Wniosek do pobrania tutaj.

Wnioski prosimy wypełniać elektronicznie lub drukowanymi literami. Podpisane przez Dziekana i Koordynatora wnioski prosimy zostawiać u Koordynatorów, którzy póżniej przekażą nam komplet dokumentów zakwalifikowanych przez nich studentów.

W zakładce Uczelnie Partnerkie możesz znaleźć wszystkie uczelnie, z którymi Twoja jednostka ma podpisane umowy. Wybierz jedną, konkretną uczelnie, do której chciałbyś być nominowany.*

Pamiętaj, że niekompletne wnioski (bez wypełnionych wszystkich pól, lub bez wszystkich podpisów) nie zostaną przyjęte i nie wezmą udziału w rekrutacji, dlatego starannie wypełnij wszystkie pola. W razie pytań możesz skontaktować się z Twoim Koordynatorem lub naszym biurem. Listę Koordynatorów znajdziesz tutaj, a w zakładce Kontakt znajdziesz godziny pracy naszego biura oraz adres e-mail i telefon.

Rekrutacja dotyczy zarówno Programu Erasmus+ jak i Programu PO WER, więc jeżeli pobierasz stypendium socjalne lub specjalne możesz starać się o wyższy grant na wyjazd!

Dodatkowo przypominamy, że istnieje również możliwość odbycia praktyki zagranicznej w ramach programu Erasmus+. Rekrutacja na praktykę jest ciągła, więc możesz złożyć wniosek w ciągu trwania całego roku, również teraz. Tu znajdziesz wniosek wyjazdowy na praktykę.

 

*umowy z niektórymi uczelniami mogą być już wypełnione, dlatego będziemy kontaktować się na bieżąco, jeśli wyjazd do wybranej przez Ciebie uczelni nie będzie już możliwy; tylko w takich przypadkach możliwa będzie zmiana uczelni