I Międzynarodowe Spotkanie Projektowe (kick-off meeting) w ramach projektu ReThink Finance w Universidad de Las Palmas de Gran Canaria

19-20.05.2022 Gran Canaria (HISZPANIA)
WięcejGaleria

W dniach 19-20 maja br. na Uniwersytecie las Palmas de Gran Canaria (Hiszpania) odbyło się pierwsze          „na żywo” Międzynarodowe Spotkanie Projektowe uczestników projektu KA220 Partnerstwa dla współpracy (nr 2021-1-RO01-KA220-HED-000029551) pt: „ReThink Finance – integrating innovative paradigms and digital technologies into financial teaching and literacy”,  będącego efektem współpracy międzynarodowej naszej Uczelni. Liderem projektu jest Uniwersytet Luciana Blagi w Sibiu, Rumunia.

Projekt jest realizowany przez konsorcjum 6 instytucji, w tym także Uniwersytet w Sienie (Włochy), Uniwersytet Las Palmas de Gran Canaria (Hiszpania), Institut de Haute Formation aux Politiques Communautaires (Belgia) oraz Bold Technologies SRL (Rumunia).

Ze strony polskiej w spotkaniu uczestniczyli:

Dyrektor Instytutu Ekonomii i Finansów dr hab. Marta Maciejasz, prof. UO oraz Z-ca Dyrektora dr Robert Poskart.

Podczas spotkania zaprezentowano model funkcjonowania uczelni partnerskich, przedstawiono założenia programów kształcenia na odległość w zakresie ekonomii i finansów, jak i również program odbywającego się wkrótce szkolenia nauczycieli akademickich w Sibiu oraz szkoły letniej dla studentów partnerskich uczelni.    W dalszej części spotkania poddano dyskusji plan zarządzania ryzykiem projektu oraz ramowe założenia wspólnej publikacji naukowej.

Więcej postów

Erasmus+ office hours on July 9-10 and 16, 2024

On July 9, 2024 (Tuesday) International Mobility Teams / Erasmus+ office will be open until 2p.m. On July 10, 2024 (Wednesday) International Mobility Teams (Erasmus+ office) will be open until 1p.m. On July 16, 2024 (Tuesday) International Mobility Teams (Erasmus+...