Wydział Teologiczny / Faculty of Theology

University of Vienna, Austria/Austria*

Erasmus code: A WIEN01

http://univie.ac.at

(okres obowiązywania umowy: 2017-2021/agreement duration: 2017-2021)

Kontakt/Contact:

Brigitta Moravec, e-mail: brigitta.moravec@univie.ac.at

*dot. tylko wyjazdów pracowników/Only for staff mobility for teaching/training

 

Catholic University Leuven, Belgia/Belgium

Erasmus code: B  LEUVEN01

www.kuleuven.be

(okres obowiązywania umowy: 2014-2021/agreement duration: 2014-2021)

Kontakt/Contact:

Elke Timmermans, e-mail: elke.timmermans@int.kuleuven.be

 

Charles University in Prague, Czechy/Czech Republic

Erasmus code: CZ PRAHA07

www.cuni.cz

(okres obowiązywania umowy: 2014-2021/agreement duration: 2014-2021)

Kontakt/Contact:

Sylva Ondrejickova, e-mail: relations@ktf.cuni.cz

 

Palacky University in Olomouc, Czechy/Czech Republic

Erasmus code: CZ OLOMOUC01

http://www.cmtf.upol.cz/en/menu/departments/department-of-christian-social-work/master-study-programme/

(okres obowiązywania: 2015-2021/agreement duration: 2015-2021)

Kontakt/Contact:

Yvona Vyhnankova, e-mail: yvona.vyhnankova@upol.cz

 

Academy of Performing Arts in Prague, Czechy/Czech Republic

Erasmus code: CZ PRAHA04

http://www.hamu.cz

(okres obowiązywania: 2016-2020/agreement duration: 2016-2020)

Kontakt/Contact:

Anna Jenickova, e-mail: anna.jenickova@hamu.cz

 

HfKM – Hochschule für katholische Kirchenmusik und Musikpädagogik Regensburg, Niemcy/Germany

Erasmus code: D REGENSB03

www.hfkm-regensburg.de

(okres obowiązywania umowy: 2014-2021/agreement duration: 2014-2021)

Kontakt/Contact:

Franziska Weiss, e-mail: daad@hfkm-regensburg.de

 

Universität Erfurt, Niemcy/Germany

Erasmus code: D  ERFURT05

www.uni-erfurt.de

(okres obowiązywania umowy: 2014-2021/agreement duration: 2014-2021)

Kontakt/Contact:

Manuela Linde, e-mail: manuela.linde@uni-erfurt.de

 

Universität Würzburg, Niemcy/Germany

Erasmus code: D  WURZBUR01

www.uni-wuerzburg.de/startseite

(okres obowiązywania umowy: 2014-2021/agreement duration: 2014-2021)

Kontakt/Contact:

Florian Evenbye, e-mail: international@uni-wuerzburg.de

 

Westfälische Wilhelms-Universität Münster, Niemcy/Germany

Erasmus code: D MUNSTER01

www.uni-muenster.de

(okres obowiązywania umowy: 2014-2021/agreement duration: 2014-2021)

Kontakt/Contact:

E-mail: admin.ess@uni-muenster.de

 

University of Oldenburg, Niemcy/Germany

Erasmus code: D OLDENBU01

www.uol.de/exchange-studies

(okres obowiązywania umowy: 2020-2021/agreement duration: 2019-2020)

Kontakt/Contact:

Prof. Dr. Ulrike Link-Wieczorek, e-mail: ulrike.link.wieczorek@uol.de

 

Universitatea din Craiova, Rumunia/ Romania

Erasmus code: RO CRAIOVA01

www.ucv.ro

(okres obowiązywania umowy: 2014-2021/agreement duration: 2014-2021)

Kontakt/Contact:

Monica Tilea, e-mail: mtilea2000@yahoo.com

 

Universitatea Lucian Blaga din Sibiu, Rumunia/Romania

Erasmus code: RO SIBIU01

http://international.ulbsibiu.ro

(okres obowiązywania umowy: 2016-2021/agreement duration: 2016-2021)

Kontakt/Contact:

dr Daniela Preda, e-mail: dana.preda@ulbsibiu.ro; dep.externe@ulbsibiu.ro

 

Universitatea Aurel Vlaicu din Arad, Rumunia/Romania

Erasmus code: RO ARAD01

www.uav.ro

(okres obowiązywania umowy: 2014-2021/agreement duration: 2014-2021)

Kontakt/Contact:

Gerlinde Knap, e-mail: bpc@uav.ro

 

Catholic University in Ruzomberok, Słowacja/Slovakia

Erasmus code: SK RUZOMBE01

www.ku.sk/en

(okres obowiązywania umowy: 2018-2021/agreement duration: 2018-2021)

Kontakt/Contact:

mgr Michaela Moldova Chovancova, e-mail: michaela.moldova.chovancova@ku.sk

 

Trnava University, Słowacja/Slovakia

Erasmus code: SK TRNAVA01

www.truni.sk

(okres obowiązywania umowy: 2014-2021/agreement duration: 2014-2021)

Kontakt/Contact:

Marta Seckarova, e-mail: martasec@truni.sk

 

University of Presov, Słowacja/Slovakia

Erasmus code: SK PRESOV01

http://www.unipo.sk/

(okres obowiązywania umowy: 2016-2022/agreement duration: 2016-2022)

Kontakt/Contact:

Ladislav Suhanyi, e-mail: ladislav.suhanyi@unipo.sk

 

Univerza v Ljubljani, Słowenia/Slovenia

Erasmus code: SI LJUBLJA01

www.uni-lj.si

(okres obowiązywania umowy: 2014-2021/agreement duration: 2014-2021)

Kontakt/Contact:

Katja Cerjak, e-mail: katja.cerjjak@uni-lj.si

 

Hochschule Luzern, Szwajcaria/Switzerland

Erasmus code: CH LUZERN14

http://www.hslu.ch/music/m-ausbildung/m-english.htm

(okres obowiązywania umowy: 2016-2021/agreement duration: 2016-2021)

Kontakt/Contact:

Silvia Boss, e-mail: silvia.boss@hslu.ch

Juliane Ruf, e-mail: juliane.ruf@hslu.ch (Students exchange)

 

Bayburt University, Turcja/Turkey

Erasmus code: TR BAYBURT01

www.bayburt.edu.tr

(okres obowiązywania umowy: 2014-2020/agreement duration: 2014-2020)

Kontakt/Contact:

E-mail: erasmus@bayburt.edu.tr

 

Hacettepe University, Turcja/Turkey

Erasmus code: TR ANKARA03

www.konser.hacettepe.edu.tr/

(okres obowiązywania umowy:2016-2020/agreement duration: 2016-2020)

Kontakt/Contact:

Elif Akar, e-mail: elifakar@hacettepe.edu.tr

 

Giresun University, Turcja/Turkey

Erasmus code: TR GIRESUN01

http://www.giresun.edu.tr

(okres obowiązywania umowy: 2017-2021/agreement duration: 2017-2021)

Kontakt/Contact:

Elif Neyran Soylu, e-mail: elif.neyransoylu@giresun.edu.tr; erasmus@giresun.edu.tr

Episcopal Theological College of Pecs, Węgry/Hungary

Erasmus code: HUPECS02

www.pphf.hu

(okres obowiązywania umowy: 2018-2021/agreement duration: 2018-2021)

Kontakt/ Contact:

Dr Gusztav Kovacs, e-mail: dr.kovacs.gusztav@gmail.com