Wydział Chemii / Faculty of Chemistry

Odisee VZW, Belgia/Belgium

Erasmus code: B BRUSSEL48

https://www.odisee.be/en

(okres obowiązywania umowy: 2019-2021/agreement duration: 2019-2021)

Kontakt/Contact:

Bart Hempen, e-mail: international@odisee.be

University of Rijeka, Chorwacja/Croatia

Erasmus code: HR RIJEKA01

www.uniri.hr

(okres obowiązywania umowy: 2015-2021/agreement duration: 2015-2021)

Kontakt/Contact:

Masa Sasinka, e-mail: masa@uniri.hr

Palacky University in Olomouc, Czechy/Czech Republic

Erasmus code: CZ OLOMOUC01

(okres obowiązywania umowy: 2019-2021/agreement duration: 2019-2021)

Kontakt/ Contact

Zuzana Hamdanieh, e-mail: zuzana.hamdanieh@upol.cz

Karel Dolezal, e-mail: karel.dolezal@upol.cz

Yvona Vyhnankova, e-mail: yvona.vyhnankova@upol.cz

 

University of Ostrava, Czechy/Czech Republic

Erasmus code: CZ OSTRAVA02

http://prf.osu.eu/

(okres obowiązywania umowy: 2016-2021/agreement duration: 2016-2021)

Kontakt/Contact:

Lukas Las, e-mail: lukas.las@osu.cz

 

Universitat de Girona, Hiszpania/Spain

Erasmus code: E GIRONA02

www.udg.edu

(okres obowiązywania umowy: 2014-2021/agreement duration: 2014-2021)

Kontakt/Contact:

Elisabeth Moya, e-mail: elisabeth.moya@udg.edu

 

University of Cordoba, Hiszpania/Spain

Erasmus code: E CORDOBA01

http://www.uco.es/internacional

(okres obowiązywania umowy: 2015-2021/agreement duration: 2015-2021)

Kontakt/Contact:

Antonio Raigon Rodriguez, e-mail: relaciones-internacionales@uco.es

 

Universidade de Vigo, Hiszpania/Spain

Erasmus code: E VIGO01

www.uvigo.es

(okres obowiązywania umowy: 2016-2022/agreement duration: 2016-2022)

Kontakt/Contact:

Amelia Rodriguez Pina, email: ori@uvigo.es

 

Universidad de Valladolid, Hiszpania/Spain

Erasmus code: E VALLADO01

www.uva.es

(okres obowiązywania umowy 2016-2021/agreement duration: 2016-2021)

Kontakt/Contact:

Esmeralda Lorenzo Fernandez, e-mail: esmeraldaadoracion.lorenzo@uva.es

 

Heinrich-Heine-Universität Düsseldorf, Niemcy/Germany

Erasmus code: D DUSSELD 01

www.uni-duesseldorf.de

(okres obowiązywania umowy: 2014-2021/agreement duration: 2014-2021)

Kontakt/Contact:

Anne Gellert, e-mail: erasmusagreements@hhu.de

Thomas J.J. Müller, e-mail: thomasjj.mueller@uni-duesseldorf.de

 

Constantine the Philosopher University in Nitra, Słowacja/Slovakia

Erasmus code: SK NITRA01

http://www.ukf.sk/en/erasmus/ects-course-catalogues

(okres obowiązywania umowy: 2016-2021/agreement duration: 2016-2021)

Kontakt/Contact:

Katarina Butorova, PhD, e-mail: kbutorova@ukf.sk

 

Universitatea Lucian Blaga din Sibiu, Rumunia/Romania

Erasmus code: RO SIBIU01

http://international.ulbsibiu.ro

(okres obowiązywania umowy:2016-2021/agreement duration: 2016-2021)

Kontakt/Contact:

dr Daniela Preda, e-mail: dana.preda@ulbsibiu.ro; dep.externe@ulbsibiu.ro

 

Universita degli Studi di Ferrara, Włochy/Italy

Erasmus code: I  FERRARA01

www.unife.it

(okres obowiązywania umowy: 2014-2020/agreement duration: 2014-2020)

Kontakt/Contact:

E-mail: mob_int@unife.it

 

University of Salento, Włochy/Italy

Erasmus code: I LECCE01

www.unisalento.it

(okres obowiązywania umowy: 2014-2021/agreement duration: 2014-2021)

Kontakt/Contact:

Selene Mangialardo, e-mail: selene.mangialardo@unisalento.it

Kelly Serbeti, e-mail: programmi.europei@unisalento.it

 

Giresun University, Turcja/Turkey

Erasmus code: TR GIRESUN01

www.giresun.edu.tr

(okres obowiązywania umowy: 2015-2021/agreement duration: 2015-2021)

Kontakt/Contact:

Anil Mangus, e-mail: erasmus@giresun.edu.tr

 

University of Yuzuncu Yil, Turcja/Turkey

Erasmus code: TR VAN01

http://www.yyu.edu.tr/akademikbirimler/index.php/bolumid=53

(okres obowiązywania umowy: 2015-2021/agreement duration: 2015-2021)

Kontakt/Contact:

Arif Kivrak, e-mail: erasmusoffice@yyu.edu.tr