Zespół Biura Programu Erasmus+

Erasmus+ Office

 

Biuro Erasmus+ czynne dla studentów od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 13:00.

Poza godzinami przyjmowania studentów dokumenty można zostawiać w biurze podawczym Collegium Minus (pokój 07).

Uniwersytet Opolski
D.S. “KMICIC”
ul. GRUNWALDZKA 31
45-054 Opole

 

The Erasmus+ office is open for students from Monday to Friday between 11:00 A.M. – 01:00 P.M.

Outside the office hours, please leave the documents in our internal post office Collegium Minus (room 07).

University of Opole
D.S. “KMICIC”
ul. GRUNWALDZKA 31
45-054 Opole

 

Pracownicy Biura Programu Erasmus+ BNWZ

 

Z-ca Kierownika ds. Współpracy z Zagranicą                                                   mgr Halina Palmer – Piestrak Współpraca z zagranicą; obsługa mobilności z krajami partnerskimi w ramach programu Erasmus+, Uczelniany Koordynator Programu Erasmus+
tel: +48 77 452 7351 (wew. 7351) mail: hpalmer@uni.opole.pl, erasmus@uni.opole.pl

mgr Katarzyna Herok obsługa mobilności z krajami partnerskimi w ramach programu Erasmus+, PR
tel: +48 77 452 7352 (wew. 7352) mail: erasmus@uni.opole.pl; katarzyna.herok@uni.opole.pl

mgr Magdalena Rudy obsługa mobilności pracowników z krajami programu, obsługa studentów przyjeżdżających, umowy bilateralne w ramach współpracy z krajami programu
tel: +48 77 452 7352 (wew. 7352) mail: erasmus@uni.opole.pl; mrudy@uni.opole.pl

mgr Karolina Młotek obsługa studentów wyjeżdżających, obsługa systemu USOS,
tel: +48 77 452 7353 (wew. 7353) mail: erasmus@uni.opole.pl, +kmlotek@uni.opole.pl

Daria Gogol obsługa studentów wyjeżdżających, obsługa strony internetowej
tel: +48 77 452 7353 (wew. 7353) mail: erasmus@uni.opole.pl; dgogol@uni.opole.pl

mgr Mohammad Murtaza Kohistani obsługa studentów przyjeżdżających
tel: +48 77 452 7353 (wew. 7353) mail: erasmus@uni.opole.pl, mkohistani@uni.opole.pl

 

Sekcji ds. Międzynarodowych Programów Studiów

Koordynator
dr Michał Wanke  Sekcja ds. Międzynarodowych Programów Studiów
tel.: +48 77 452 72 92 (wew. 7292) mail: michal.wanke@uni.opole.p

mgr Paulina Panic Sekcja ds. Międzynarodowych Programów Studiów
tel.: +48 77 452 72 92 (wew. 7292) mail: hello@uni.opole.pl