Biuro Nauki i Obsługi Projektów

Erasmus+ Office

 

Biuro Erasmus+ czynne dla studentów:

poniedziałek – nieczynne

wtorek, środa 10:00 – 12:00

czwartek, piatek: 12:00 – 13:30

Uniwersytet Opolski
D.S. “KMICIC”
ul. GRUNWALDZKA 31
45-054 Opole

Spotkanie w innych godzinach niż wyżej wymienione możliwe po wcześniejszym umówieniu telefonicznym/mailowym.

 

The Erasmus+ office is open for students:

Monday – closed

Tuesday, Wednesday 10:00 – 12:00

Thursday, Friday 12:00 – 13:30

University of Opole
D.S. “KMICIC”
ul. GRUNWALDZKA 31
45-054 Opole

A meeting outside of the above mention hours is possible after further telephone/email notice.

 

Zespół ds. mobilności międzynarodowej

 

Dyrektor Biura Nauki i Obsługi Projektów:

mgr Jarosław Kubiak, tel: +48 77 452 7355 (wew. 7355)                                   mail: jaroslaw.kubiak@uni.opole.pl

Koordynator Zespołu ds. mobilności międzynarodowej:  

mgr Karolina Młotek obsługa systemu USOS, FORTHEM , Uczelniany Koordynator Programu Erasmus+
tel: +48 77 452 7352 (wew. 7352) mail: erasmus@uni.opole.pl, kmlotek@uni.opole.pl

Zespół ds. mobilności międzynarodowej:

mgr Halina Palmer – Piestrak Współpraca z zagranicą; obsługa mobilności z krajami partnerskimi w ramach programu Erasmus+,
tel: +48 77 452 7351 (wew. 7351) mail: hpalmer@uni.opole.pl, erasmus@uni.opole.pl

Dominika Spora obsługa mobilności z krajami partnerskimi w ramach programu Erasmus+, 
tel: +48 77 452 7353 (wew. 7353) mail: erasmus@uni.opole.pl; dominika.spora@uni.opole.pl

mgr Magdalena Rudy obsługa mobilności pracowników z krajami programu, obsługa studentów przyjeżdżających, umowy bilateralne w ramach współpracy z krajami programu
tel: +48 77 452 7352 (wew. 7352) mail: erasmus@uni.opole.pl; mrudy@uni.opole.pl

Daria Gogol obsługa studentów wyjeżdżających, obsługa strony internetowej
tel: +48 77 452 7353 (wew. 7353) mail: erasmus@uni.opole.pl; dgogol@uni.opole.pl

mgr Dominika Bednarczuk obsługa studentów wyjeżdżających
tel: +48 77 452 7353 (wew. 7353) mail: erasmus@uni.opole.pl; dominika.bednarczuk@uni.opole.pl

mgr Mohammad Murtaza Kohistani obsługa studentów przyjeżdżających
tel: +48 77 452 7353 (wew. 7353) mail: erasmus@uni.opole.pl, mkohistani@uni.opole.pl

mgr Paulina Panic obsługa programów mobilności krótkoterminowej (tj. Summer University, Central European International Week, kursy przygotowawcze), FORTHEM
tel.: +48 77 452 73 52 (wew. 7352)
mail: paulina.panic@uni.opole.pl, forthem@uni.opole.pl

mgr Katarzyna Grela obsługa mobilności z krajami partnerskimi w ramach programu Erasmus+, PR
tel: +48 77 452 7352 (wew. 7352) mail:erasmus@uni.opole.pl; katarzyna.grela@uni.opole.pl