Instytut Nauk o Polityce i Komunikacji Społecznej/ Faculty of Political Science and Social Communication

Universitatea Babes-Bolyai, Rumunia/Romania

Erasmus code: RO CLUJNAP01

www.cci.ubbcluj.ro

(okres obowiązywania umowy: 2019-2021/agreement duration: 2019-2021)

Kontakt/Contact:

Maria Silvia Craciun, e-mail: maria_silvia.craciun@yahoo.com

 

Adana Science and Technology University, Turcja/Turkey

Erasmus code: TR ADANA02

www.adanabtu.edu.tr

(okres obowiązywania umowy: 2017-2021/agreement duration: 2017-2021)

Kontakt/Contact:

Asst. Prof. Dr. Adem POLAT, e-mail: intoffice@adanabtu.edu.tr

 

Metropolitni Univerzita Praha, Czechy/Czech Republic

Erasmus code: CZ PRAHA18

www.mup.cz

(okres obowiązywania umowy: 2014-2021/agreement duration: 2014-2021)

Kontakt/Contact:

Ms. Klara Poulova

Ms. Beata Veisova

E-mail: incoming@mup.cz

 

Silesian University in Opava, Czechy/Czech Republic

Erasmus code: CZ OPAVA01

www.slu.cz/slu/cz

(okres obowiązywania umowy: 2014-2021/agreement duration: 2014-2021)

Kontakt/Contact:

Rostislav Nemec, e-mail: rostislav.nemec@slu.cz

 

Univerzita Palackeho v Olomouci, Czechy/Czech Republic

Erasmus code: CZ OLOMOUC01

www.upol.cz

(okres obowiązywania umowy: 2014-2021/agreement duration: 2014-2021)

Kontakt/Contact:

Yvona Vyhnankova, e-mail: yvona.vyhnankova@upol.cz

 

VSB-Technical University of Ostrava, Czechy/Czech Republic

Erasmus code: CZ OSTRAVA01

http://www.vsc.cz/9230en/incoming-students/

(okres obowiązywania umowy: 2015-2021/agreement duration: 2015-2021)

Kontakt/Contact:

Ing. Lenka Fabikova, e-mail: lenka.fabikova@vsb.cz

Obowiązuje tylko na wyjazdy nauczycieli akademickich i pracowników administarcji/only for staff mobilities for teaching and training

 

Tallinn University, Estonia/Estonia

Erasmus code: EE TALLINN05

www.tlu.ee/en

(okres obowiązywania umowy: 2014-2021/agreement duration: 2014-2021)

Kontakt/Contact:

Kerrtu-Liina Tuju, e-mail: kerttu-liina.tuju@tlu.ee

 

University of Oulu, Finlandia/Finland

Erasmus code: SF OULU01

www.oulu.fi

(okres obowiązywania umowy: 2014-2020/agreement duration: 2014-2020)

Kontakt/Contact:

Riitta Kataja, e-mail: erasmus@oulu.fi

Katri Suorsa, e-mail: katri.suorsa@oulu.fi

 

Universite de Bourgogne, Francja/France

Erasmus code: F DIJON01

www.u-bourgogne.fr

(okres obowiązywania umowy: 2014-2021/agreement duration: 2014-2021)

Kontakt/Contact:

E-mail: ri@u-bourgogne.fr

 

Institut d’Etudes Politiques de Bordeaux, Francja/France

(Sciences Po Bordeaux)

Erasmus code: F BORDEAUX37

http://www.sciencespobordeaux.fr/fr/index.html

(okres obowiązywania umowy: 2015-2021/agreement duration: 2015-2021)

Kontakt/Contact:

Jana Pokorna, e-mail: jpokorna@sciencespobordeaux.fr

 

Universidad de Castilla-La Mancha, Hiszpania/Spain

Erasmus code: E  CIUDA-R01

www.uclm.es

(okres obowiązywania umowy: 2014-2021/agreement duration: 2014-2021)

Kontakt/Contact:

E-mail: ori.cr@uclm.es

 

Universidad Pablo de Olavide, Hiszpania/Spain

Erasmus code: E  SEVILLA03

www.upo.es

(okres obowiązywania umowy: 2014-2021/agreement duration: 2014-2021)

Kontakt/Contact:

E-mail: erasmus@upo.es

 

Universidad de León, Hiszpania/Spain

Erasmus code: E LEON01

www.studyinleon.es

(okres obowiazywania umowy: 2015-2021/agreement duration: 2015-2021)

Kontakt/Contact:

Jose Luis Chamosa Gonzalez, e-mail: internacional@unileon.es

 

Universidad de Valladolid, Hiszpania/Spain

Erasmus code: E VALLADO01

www.uva.es

(okres obowiązywania umowy: 2016-2021/agreement duration: 2016-2021)

Kontakt/Contact:

Esmeralda Lorenzo Fernandez, e-mail: esmeraldaadoracion.lorenzo@uva.es

 

Universidad Europea del Atlantico, Hiszpania/Spain

Erasmus code: E SANTAND33

http://www.uneatlantico.es

(okres obowiązywania umowy: 2016-2021/agreement duration: 2016-2021)

Kontakt/Contact:

Juan Luis Vidal Mazon, e-mail: juanluis.vidal@uneatlantico.es

 

Universidade de Vigo, Hiszpania/Spain

Erasmus code: E VIGO01

www.uvigo.es

(okres obowiązywania umowy: 2017-2021/agreement duartion: 2017-2021)

Kontakt/Contact:

Amelia Rodriguez Pina, e-mail: ori@uvigo.es

 

Goce Delcev University, Macedonia/Macedonia

Erasmus code: MK STIP01

http://www.ugd.edu.mk/index.php/en/faculties

(okres obowiązywania umowy: 216-2021/agreement duration: 2016-2021)

Kontakt/Contact:

Sanja Stefanova, e-mail: sanja.stefanova@ugd.edu.mk

 

Europa-Universität Flensburg, Niemcy/Germany

Erasmus code: D FLENSBU01

www.uni-flensburg.de

(okres obowiązywania umowy: 2014-2021/agreement duration: 2014-2021)

Kontakt/Contact:

Ulrike Bischoff Parker, e-mail: int-center@uni-flensburg.de

 

Johannes-Gutenberg-Universität Mainz, Niemcy/Germany

Erasmus code: D  MAINZ01

www.uni-mainz.de

(okres obowiązywania umowy: 2014-2021/agreement duration: 2014-2021)

Kontakt/Contact:

E-mail: erasmus@international.uni-mainz.de

 

Katholische-Universitat Eichstatt-Ingolstadt, Niemcy/Germany

Erasmus code: D  EICHSTA01

www.ku-eichstaett.de

(okres obowiązywania umowy: 2014-2021/agreement duration: 2014-2021)

Kontakt/Contact:

E-mail: intoff@ku.de

 

Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg, Niemcy/Germany

Erasmus code: D MAGDEBU01

www.uni-magdeburg.de

(okres obowiązywania umowy: 2017/18-2020/21/agreement duration: 2017/18-2020/21)

Kontakt/Contact:

Angelika Meyer, e-mail: angelika.meyer@verwaltung.uni-magdeburg.de

Wolfgang Renzsch, e-mail: renzsch@ovgu.de

 

Technische Universität Chemnitz, Niemcy/Germany

Erasmus code: D  CHEMNIT01

www.tu-chemnitz.de

(okres obowiązywania umowy: 2014-2021/agreement duration: 2014-2021)

Kontakt/Contact:

Oliver Sachs, e-mail: oliver.sachs@iuz.tu-chemnitz.de

 

Babes-Bolyai University, Cluj-Napoca, Rumunia/Romania

Erasmus code: RO CLUJNAP01

www.ccl.ubbcluj.ro

(okres obowiązywania umowy: 2014-2021/agreement duration: 2014-2021)

Kontakt/Contact:

Ramona Onclu, e-mail: ramona.onclu@ubbcluj.ro

 

Universitatea Lucian Blaga din Sibiu, Rumunia/Romania

Erasmus code: RO SIBIU01

http://international.ulbsibiu.ro

(okres obowiązywania umowy: 2016-2021/agreement duration: 2016-2021)

Kontakt/Contact:

dr Daniela Preda, e-mail: dana.preda@ulbsibiu.ro; dep.externe@ulbsibiu.ro

 

Ovidius University of Constanta, Rumunia/Romania

Erasmus code: RO CONSTAN01

http://univ-ovidius.ro

(okres obowiązywania umowy: 2017-2021/agreement duration: 2017-2021)

Kontakt/Contact:

Cristina Duhnea, e-mail: erasmus@univ-ovidius.ro

 

Universidade da Beira Interior, Portugalia/Portugal

Erasmus code: P COVILHA01

http://www.ubi.pt

(okres obowiązywania umowy: 2016-2022/agreement duration: 2016-2022)

Kontakt/Contact:

prof. Joao Manuel Messias Canavilhas, e-mail: erasmus.mobilidade@ubi.pt

 

Ekonomicka Univerzita v Bratislave, Słowacja/Slovakia

Erasmus code: SK BRATISL03

www.euba.sk

(okres obowiązywania umowy: 2014-2021/agreement duration: 2014-2021)

Kontakt/Contact:

Pavel Lascek, e-mail: pavel.lascek@euba.sk

 

Univerzita Konstantina Filozofa v Nitre, Słowacja/Slovakia

Erasmus code: SK NITRA01

www.ukf.sk

(okres obowiązywania umowy: 2014-2021/agreement duration: 2014-2021)

Kontakt/Contact:

Ing. Anita Ivankova, e-mail: aivankova@ukf.sk

Ing. Katarina Butorova, e-mail: kbutorova@ukf.sk

mgr Janka Romancikova, e-mail: jromancikova@ukf.sk

 

Alexander Dubcek University of Trencin, Słowacja/Slovakia

Erasmus code: SK TRENCIN01

www.erasmus.tnuni.sk

(okres obowiązywania umowy: 2017-2021/agreement duration: 2017-2021)

Kontakt/Contact:

Dana Jamborova, e-mail: erasmus@tnuni.sk

Pavol Struhar, e-mail: pavol.struhar@tnuni.sk

 

Izmir Katip Celebi University, Turcja/Turkey

Erasmus code: TR IZMIR08

www.ikc.edu.tr/en

(okres obowiązywania umowy: 2014-2021/agreement duration: 2014-2021)

Kontakt/Contact:

Uzeyir Ok, e-mail: uzeyir.ok@ikc.edu.tr;

Yasemin Tutar, e-mail: erasmus@ikc.edu.tr

 

Karadeniz Technical University, Turcja/Turkey

Erasmus code: TR TRABZON01

www.ktu.edu.tr

(okres obowiązywania umowy: 2014-2021/agreement duration: 2014-2021)

Kontakt/Contact:

Zehra Sahin, e-mail: zehra.sahin@ktu.edu.tr

 

Nigde Üniversitesi, Turcja/Turkey

Erasmus code: TR NIGDE01

www.nigde.edu.tr

(okres obowiązywania umowy: 2015-2021/agreement duration: 2015-2021)

Kontakt/Contact:

Hulya Urundu, e-mail: erasmus@nigde.edu.tr

Mina Furat, e-mail: mina.furat@nigde.edu.tr

 

 

Selcuk Üniversitesi, Turcja/Turkey

Erasmus code: TR KONYA01

www.selcuk.edu.tr

(okres obowiązywania umowy: 2014-2021/agreement duration: 2014-2021)

Kontakt/Contact:

E-mail: erasmus@selcuk.edu.tr

 

Uludag Üniversitesi, Turcja/Turkey

Erasmus code: TR BURSA01

www.uludag.edu.tr

(okres obowiązywania umowy: 2014-2021/agreement duration: 2014-2021)

Kontakt/Contact:

Ilkin Cavusoglu, e-mail: ilkin@uludag.edu.tr

 

Recep Tayyip Erdogan University, Turcja/Turkey

Erasmus code: TR RIZE01

http://disiliskiler.erdogan.edu.tr/erasmus/

(okres obowiązywania umowy: 2015-2021/agreement duration: 2015-2021)

Kontakt/Contact:

Seven Erdogan, e-mail: seven.erdogan@erdogan.edu.tr

 

Giresun University, Turcja/Turkey

Erasmus code: TR GIRESUN01

www.giresun.edu.tr

(okres obowiązywania umowy: 2015-2021/agreement duration: 2015-2021)

Kontakt/Contact:

Anil Mangus, e-mail: erasmus@giresun.edu.tr

 

Hakkari University, Turcja/Turkey

Erasmus code: TR HAKKARI01

http://akts.hu.edu.tr/en/

(okres obowiązywania umowy: 2015-2021/agreement duration: 2015-2021)

Kontakt/Contact:

Gokhan Gunes, e-mail: Gokhangunes44@gmail.com; erasmus@hakkari.edu.tr

 

Pazmany Peter Catholic University, Budapeszt, Węgry/Hungary

Erasmus code: HU BUDAPES12

www.btk.ppke.hu

(okres obowiązywania umowy: 2014-2021/agreement duration: 2014-2021)

Kontakt/Contact:

Nora Degi, e-mail: degi.nora@btk.ppke.hu

 

University of Miskolc, Węgry/Hungary

Erasmus code: HU MISCOLC01

http://erasmus.uni-miskolc.hu/EN

(okres obowiązywania umowy: 2015/16-2020/21 /agreement duration: 2015/16-2020/21)

Kontakt/Contact:

Edit Szoke, e-mail: reszoke@uni-miskolc.hu