Kolejne szkolenie dla pracowników UO

NAWa-Welcome to Poland
Read more

Kolejne szkolenie dla pracowników UO w ramach Welcome to UO

Dział ds. Badań Naukowych i Współpracy z Zagranicą po raz kolejny ma okazję serdecznie zaprosić pracowników Uniwersytetu Opolskiego do udziału w szkoleniu, organizowanego w ramach projektu NAWA pn. Podniesienie kompetencji kadry akademickiej i potencjału instytucji w przyjmowaniu osób z zagranicy – Welcome to Poland.

Kolejne szkolenie pn.: “Równość i różnorodność na uniwersytecie – możliwości i wyzwania”, przeprowadzone zostanie przez dr Marzanną Pogorzelską z Instytutu Filologii Angielskiej, która pełni rolę Pełnomocnika Rektora ds. Równego Traktowania. Celem szkolenia jest nabycie wiedzy i kształtowanie umiejętności i postaw w odniesieniu do kompetencji międzykulturowych.

Szkolenie odbędzie się 30 maja 2019 roku w godzinach 9.30-15.30 w Sali Widowiskowej Studenckiego Centrum Kultury (Opole, Katowicka 95).

Na zakończenie każdy z uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.

Zainteresowanych prosimy o uzupełnienie formularza rejestracyjnego: https://badania.uni.opole.pl/index.php/798746?lang=pl.

Podczas szkolenia przewidziana jest przerwa kawowa oraz lunch – rejestracja jest niezbędna do odpowiedniego przygotowania wydarzenia.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu drogą mailową (hello@uni.opole.pl) bądź telefoniczną (77 452 72 92).

More News

Academic calendar 2020-2021

Academic calendar 2020-2021

Academic calendar 2020-2021 is now available Our Rector, prof. Marek Masnyk, has announced organisation of the new academic year.   More News

Apply for the New AUCA Master’s Program – “TALENT”

Apply for the New AUCA Master’s Program – “TALENT”

Apply for the New AUCA Master's Program - "TALENT" Register for the AUCA new, interdisciplinary master's program "Talent Management and Human Development in Organizations" or in short – “TALENT”. A unique, innovative program aims at specialists in proactive human...