FORTHEM Summer School: Entrepreneurship and Crowdfunding

forthem

Ogłaszamy rekrutację na krótkoterminową mobilność mieszaną “FORTHEM Summer School: Entrepreneurship and Crowdfunding”, organizowaną przez University of Agder (Norwegia), naszego partnera w ramach Konsorcjum FORTHEM.

Warunkiem przyjęcia wniosku aplikacyjnego jest dostarczenie potwierdzenia od uczelni przyjmującej o zakwalifikowaniu się do udziału w wydarzeniu.

Wniosek wyjazdowy, uzupełniony learning agreement na krótkoterminową mobilność mieszaną, ubezpieczenie oraz zestaw oświadczeń (dostępne w zakładce “wyjazdy studenci” oraz potwierdzenie z uczelni przyjmującej proszę dostarczyć do dnia 21.07.2023r. do p. Darii Gogol z Biura Nauki i Obsługi Projektów.

Kontakt w sprawie: paulina.panic@uni.opole.pl

Erasmus+ office hours on July 9-10, 2024

On July 9, 2024 (Tuesday) International Mobility Teams / Erasmus+ office will be open until 2p.m. On July 10, 2024 (Wednesday) International Mobility Teams (Erasmus+ office) will be open until 1p.m. On July 16, 2024 (Tuesday) International Mobility Teams (Erasmus+...