Warsztaty z komunikacji międzykulturowej

MoreGallery
RELACJA FOTOGRAFICZNA Z WARSZTATÓW ZNAJDUJE SIĘ POD TEKSTEM

Szanowni Państwo,
zapraszamy do udziału w warsztatach o tematyce związanej z międzykulturowością pod nazwą „#INTERLAB+”, w ramach działań typu TCA programu Erasmus+, organizowanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE) – Polską Narodową Agencję Programu Erasmus+. Warsztaty skierowane są do osób, które w swojej codziennej pracy mają do czynienia z obsługą obcokrajowców.
“Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję doświadczyć interaktywnych zajęć bazujących na metodach pracy edukacji pozaformalnej, prowadzonych przez doświadczonych trenerów i psychologów międzykulturowych. Nabędą wiedzę dotyczącą różnic kulturowych i ich wpływu na zachowanie, umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji międzykulturowych oraz efektywnej komunikacji w wielokulturowym środowisku.” (za FRSE)
Dla nauczycieli akademickich warsztaty zostały zaplanowane na 29 maja 2023r. —> zapisy
Dla pracowników administracji  warsztaty zaplanowano na 30 maja 2023r. —> zapisy
Odbędą się one w godzinach 9:00-15:30 w sali kameralnej (08) w Studenckim Centrum Kultury.
Wstępna rozpiska godzinowa prezentuje się następująco:
9:00-10:30 (2h dydaktyczne)
10:30-10:45 (przerwa)
10:45-12:15 (2h dydaktyczne)
12:15-13:00 (przerwa)
13:00-14:30 (2h dydaktyczne)
14:30-14:45 (przerwa)
14:45-15:30 (1h dydaktyczna)
Zapisy na warsztaty są obowiązkowe, liczba miejsc jest bardzo ograniczona, stąd o przyjęciu decydować będzie kolejność zgłoszeń. W przypadku wielu zgłoszeń z jednej jednostki również zastosujemy zasadę “kto pierwszy, ten lepszy”, aby zapewnić jak najszerszy dostęp do warsztatów. Proszę mieć na uwadze, że zapisując się na warsztaty wyrażają Państwo gotowość udziału we wszystkich częściach (tj. 7h dydaktycznych – tylko taki udział jest kwalifikowalny) i są Państwo pewni, że uzyskają zgodę przełożonego na całodzienny udział w wydarzeniu.
Po wpłynięciu zgłoszenia, prześlemy informację o zakwalifikowaniu bądź umieszczeniu zgłoszenia na liście rezerwowej.
Zapisy będą otwarte do 20.05.2023r. Po tym czasie skontaktuję się z Państwem w celu potwierdzenia udziału. W przypadku uwolnienia się miejsc, będę kontaktować się z osobami, które znalazły się na liście rezerwowej.
W przypadku pytań zapraszam do kontaktu z BNiOP, 77 452 73 53.

FORTHEM short-term mobility: Life & Vision

Ogłaszamy rekrutację na krótkoterminową mobilność mieszaną “FORTHEM Life & Vision”, organizowaną przez Johannes-Gutenberg Universität Mainz (Niemcy) na University of Agder (Norwegia), naszych partnerów w ramach Sojuszu FORTHEM. Warunkiem przyjęcia wniosku...