International Summer School in Human Sciences in Jyväskylä

forthem

Ogłaszamy rekrutację na krótkoterminową mobilność mieszaną “International Summer School in Human Sciences in Jyväskylä”, organizowaną przez University of Jyväskylä (Finlandia), naszego partnera w ramach Konsorcjum FORTHEM.

Warunkiem przyjęcia wniosku aplikacyjnego jest dostarczenie potwierdzenia od uczelni przyjmującej o zakwalifikowaniu się do udziału w wydarzeniu.

Wniosek wyjazdowy, uzupełniony learning agreement na krótkoterminową mobilność mieszaną, zestaw oświadczeń (dostępne w zakładce “wyjazdy studenci” oraz potwierdzenie z uczelni przyjmującej proszę dostarczyć do dnia 05.05.2023r. do p. Pauliny Panic z Biura Nauki i Obsługi Projektów.

Kontakt w sprawie: paulina.panic@uni.opole.pl

FORTHEM short-term mobility: Life & Vision

Ogłaszamy rekrutację na krótkoterminową mobilność mieszaną “FORTHEM Life & Vision”, organizowaną przez Johannes-Gutenberg Universität Mainz (Niemcy) na University of Agder (Norwegia), naszych partnerów w ramach Sojuszu FORTHEM. Warunkiem przyjęcia wniosku...