Zakwaterowanie

Uniwersytet Opolski oferuje zakwaterowanie w jednym z czterech domów studenta.

Od 2023 roku zmieniła się procedura przyznawania miejsc w akademikach. Rejestracja na akademiki odbywa się przez system IRK, podobnie jak rejestracja na studia.

Prosimy o rejestrację w pierwszej turze, do 31.07.2023 r.

W przypadku problemów prosimy stosować się do instrukcji rejestracji.

Dodatkowo, do Biura ds. Studentów zagranicznych UO, na maila hello@uni.opole.pl, należy wysłać oficjalne potwierdzenie o rozpoczęciu procedury wizowej w nieprzekraczalnym terminie do 31.08.2023 r. Po otrzymaniu informacji o rozpoczęciu procedury wizowej przez Biuro ds. Studentów Zagranicznych UO, kandydat otrzyma imienne potwierdzenie o przyznaniu zakwaterowania oraz dane do płatności za zakwaterowanie.

Ostateczna decyzja o przyznanych miejscach w Domach Studenta pojawi się do 19.09.2023 r.

Zakwaterowanie w Domu Studenta możliwe będzie tylko w terminie przewidzianym w harmonogramie kwaterunku (na początku października). Po tym terminie administracja Miasteczka Akademickiego nie gwarantuje przydzielenia miejsca w Domach Studenta UO.