Szkolenie dla pracowników UO

Welcome to UO

Witamy w Polsce – szkolenie dla pracowników Uniwersytetu Opolskiego

Dział ds. Badań Naukowych i Współpracy z Zagranicą serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu dla pracowników Uniwersytetu Opolskiego “Studenci zagraniczni w pracy jednostek UO”, organizowanego w ramach projektu NAWA pn. Podniesienie kompetencji kadry akademickiej i potencjału instytucji w przyjmowaniu osób z zagranicy – Welcome to Poland. Celem szkolenia jest pogłębiona dyskusja nt. internacjonalizacji uczelni i obecności na UO studentów zagranicznych, a także wyzwań z tym związanych.

Szkolenie odbędzie się 28 lutego 2019 roku w godzinach 9.30-15.30 w Sali Senatu Collegium Maius (Opole, pl. Kopernika 11a). Na zakończenie każdy z uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia, a także niezbędny suplement informacyjny.

Warsztaty przeprowadzi dr Michał Wanke z Instytutu Socjologii, pełniący funkcję Koordynatora Sekcji ds. Międzynarodowych Programów Studiów.

Zainteresowanych prosimy o uzupełnienie formularza rejestracyjnego: https://badania.uni.opole.pl/index.php/798746?lang=pl . Podczas szkolenia przewidziana jest przerwa kawowa oraz lunch – rejestracja jest niezbędna do odpowiedniego przygotowania wydarzenia.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu drogą mailową (hello@uni.opole.pl) bądź telefoniczną (77 452 72 92).

FORTHEM short-term mobility: Life & Vision

Ogłaszamy rekrutację na krótkoterminową mobilność mieszaną “FORTHEM Life & Vision”, organizowaną przez Johannes-Gutenberg Universität Mainz (Niemcy) na University of Agder (Norwegia), naszych partnerów w ramach Sojuszu FORTHEM. Warunkiem przyjęcia wniosku...