International Summer School in Human Sciences in Jyväskylä

forthem

Ogłaszamy rekrutację na krótkoterminową mobilność mieszaną “International Summer School in Human Sciences in Jyväskylä”, organizowaną przez University of Jyväskylä (Finlandia), naszego partnera w ramach Konsorcjum FORTHEM.

Warunkiem przyjęcia wniosku aplikacyjnego jest dostarczenie potwierdzenia od uczelni przyjmującej o zakwalifikowaniu się do udziału w wydarzeniu.

Wniosek wyjazdowy, uzupełniony learning agreement na krótkoterminową mobilność mieszaną, zestaw oświadczeń (dostępne w zakładce “wyjazdy studenci” oraz potwierdzenie z uczelni przyjmującej proszę dostarczyć do dnia 05.05.2023r. do p. Pauliny Panic z Biura Nauki i Obsługi Projektów.

Kontakt w sprawie: paulina.panic@uni.opole.pl

International Students Office at education fair in Uzbekistan

From 16.04 to 20.04.2024 the representatives of Foreign Students Office have been representing UO while participating in "Education and Career" education fair in Uzbekistan. During the fair our Office has been actively promoting Opole University - numerous...