Szkolenie dla pracowników UO

Welcome to UO

Witamy w Polsce – szkolenie dla pracowników Uniwersytetu Opolskiego

Dział ds. Badań Naukowych i Współpracy z Zagranicą serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu dla pracowników Uniwersytetu Opolskiego “Studenci zagraniczni w pracy jednostek UO”, organizowanego w ramach projektu NAWA pn. Podniesienie kompetencji kadry akademickiej i potencjału instytucji w przyjmowaniu osób z zagranicy – Welcome to Poland. Celem szkolenia jest pogłębiona dyskusja nt. internacjonalizacji uczelni i obecności na UO studentów zagranicznych, a także wyzwań z tym związanych.

Szkolenie odbędzie się 28 lutego 2019 roku w godzinach 9.30-15.30 w Sali Senatu Collegium Maius (Opole, pl. Kopernika 11a). Na zakończenie każdy z uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia, a także niezbędny suplement informacyjny.

Warsztaty przeprowadzi dr Michał Wanke z Instytutu Socjologii, pełniący funkcję Koordynatora Sekcji ds. Międzynarodowych Programów Studiów.

Zainteresowanych prosimy o uzupełnienie formularza rejestracyjnego: https://badania.uni.opole.pl/index.php/798746?lang=pl . Podczas szkolenia przewidziana jest przerwa kawowa oraz lunch – rejestracja jest niezbędna do odpowiedniego przygotowania wydarzenia.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu drogą mailową (hello@uni.opole.pl) bądź telefoniczną (77 452 72 92).

English Philology – practical profile

Check out the basic information about the programme The registration fee is 85 PLN Accommodation  cost is not included. The tuition fee is 5200 PLN (approx. 1100 euro) EU citizens and the Pole’s Card holders study free of charge.Will begin onApril 19, 2024If you want...