Ostatnia rekrutacja na wyjazdy na studia do krajów Programu!

 

Drodzy Studenci!

Rusza ostatnia dodatkowa rekrutacja na wyjazdy w semestrze letnim na studia do krajów programu w ramach Programu Erasmus+ (KA103).

Dodatkowa rekrutacja potrwa od 12.11.2018 do 23.11.2018. Jeśli jesteś zainteresowany wyjazdem, skontaktuj się z Koordynatorem Programu Erasmus+ w Twojej jednostce i wypełnij wniosek. Wniosek do pobrania tutaj.

Wnioski prosimy wypełniać elektronicznie lub drukowanymi literami. Podpisane przez Dziekana i Koordynatora wnioski prosimy zostawiać u Koordynatorów, którzy póżniej przekażą nam komplet dokumentów zakwalifikowanych przez nich studentów.

W związku z tym, że na części uczelni minął już termin nominacji na semestr letni 2018/2019, tutaj znajdziesz listę wszystkich uczelni, z podziałem na jednostki, na które możesz jeszcze aplikować. Wybierz jedną, konkretną uczelnie, do której chciałbyś być nominowany.*

Pamiętaj, że niekompletne wnioski (bez wypełnionych wszystkich pól, lub bez wszystkich podpisów) nie zostaną przyjęte i nie wezmą udziału w rekrutacji, dlatego starannie wypełnij wszystkie pola.

W razie pytań możesz skontaktować się z Twoim Koordynatorem lub naszym biurem. Listę Koordynatorów znajdziesz tutaj, a w zakładce Kontakt znajdziesz godziny pracy naszego biura oraz adres e-mail i telefon.

Rekrutacja dotyczy zarówno Programu Erasmus+ jak i Programu PO WER, więc jeżeli pobierasz stypendium socjalne lub specjalne możesz starać się o wyższy grant na wyjazd

Dodatkowo przypominamy, że istnieje również możliwość odbycia praktyki zagranicznej w ramach programu Erasmus+. Rekrutacja na praktykę jest ciągła, więc możesz złożyć wniosek w ciągu trwania całego roku, również teraz. Tu znajdziesz wniosek wyjazdowy na praktykę.  

Na wyjazd na studia mogą aplikować studenci, którzy ukończyli już I rok studiów licencjackich lub jednolitych magisterskich, na praktykę, mogą aplikować wszyscy studenci.

 

*umowy z niektórymi uczelniami mogą być już wypełnione, dlatego będziemy kontaktować się na bieżąco, jeśli wyjazd do wybranej przez Ciebie uczelni nie będzie już możliwy; tylko w takich przypadkach możliwa będzie zmiana uczelni